بارگذاری صحیح فایل های ارسالی
1393-11-05

به نام خدا

 

از کلیه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران خواهشمند است به منظور جلوگیری از هر گونه شائبه در روند داوری مقالات ارسالی برای نهمین کنگره ملی مهندسی ماشین های کشاورزی (مکانیک بیوسیستم) و مکانیزاسیون ایران موارد زیر را در ارسال فایل مقالات رعایت نمایند در غیر این صورت کنگره هیچ مسئولیتی را در مورد ادعاهای بعدی نخواهد پذیرفت:

  1. فایل اصلی مقاله مطابق با نمونه بارگذاری شده در سایت تهیه شده و قسمت نام نویسندگان و سازمان آن ها خالی گذاشته شود (در قسمت چکیده انگلیسی هم نام نویسندگان خالی گذاشته شود). این فایل به عنوان فایل اصلی نام گذاری و در سایت بارگذاری گردد. (از انتخاب نام شخص یا هر نام دیگری برای فایل جددا خودداری شود)
  2. عنوان مقاله، نام نویسندگان، نام نویسنده مسئول و سازمان مربوطه (به فارسی و انگلیسی) در فایل جداگانه ای تهیه شده و با عنوان فایل های تکمیلی در سامانه بارگذاری گردد.
  3. نیاز است تا متقاضیان شرکت در سطح الف کنگره، اسکن فیش واریزی را که بر روی آن عنوان کامل مقاله نوشته شده است در همان فایل تکمیلی که عنوان مقاله، نام نویسندگان، نام نویسنده مسئول و سازمان مربوطه ذکر شده است قرار داده و در سامانه بارگذاری نمایند.

بار دیگر تاکید می‌گردد که مسئولیت عدم رعایت موارد فوق بر عهده نویسندگان بوده  و کنگره در این زمینه پاسخ‌گو نخواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مطرح نمودن سوالات می‌توانید از طریق ایمیل کنگره به آدرس 9ncame@ut.ac.ir و یا شماره همراه دبیرخانه 09013087319 با ما در تماس باشید.

از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاری می‌گردد.

 

دبیرخانه نهمین کنگره ملی ماشین های کشاورزی (مکانیک بیوسیستم) و مکانیزاسیون ایران